free_delivery_banner.png

Regulamin promocji "Darmowa Przesyłka Powyżej 300 PLN"

1.Organizatorem promocji jest właściciel domeny internetowej www.ziola.matwiolmar.pl:
Nazwa: Matwiolmar Ewa Ochab
Adres: Sielec 5, 39-120 Sędziszów Małopolski
Nip. 818-101-24-58
Regon: 180031742
zwany dalej Organizatorem

2.Uczestnikami mogą być tylko Klienci sklepu internetowego widniejącego pod witryną www.ziola.matwiolmar.pl i są uczestnikami ZAREJESTROWANYMI. Zwani dalej Uczestnikami

3.Promocja rozpoczyna się dnia 01.10 .2023 od godziny 00.00 i trwa do dnia 31.12.2023 do godziny 23.59 (zwany dalej: czas promocji)

4. Postanowienia ogólne:
a) Przedmiotem regulaminu jest Akcja promocyjna "Darmowa Przesyłka Powyżej 300 PLN". Informujemy, że każde zamówienie na kwotę powyżej  300 PLN brutto  złożone w czasie trwania promocji w sklepie internetowym obejmujące produkty z kategorii "zioła i przyprawy"; "owoce i warzywa suszone"; "herbaty"; "ziarna i pestki". Zostanie wysłane do Klienta bez pobierania opłaty za przesyłkę.
b) Z promocji wyłączone są produkty z kategorii "oleje"; "Aloesy LR"; "Miody"
c) Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji zamówień akceptowanych przez system sklepu internetowego www.ziola.matwiolmar.pl
d) Darmowa przesyłka będzie odbywała się dopiero po wpłynięciu środków pieniężnych na konto bankowe Organizatora.
e) Promocyjne przesyłki będą dostarczane przez Pocztę Polską S.A

5. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w dowolnym momencie jej trwania, gwarantuje też, że osoby, które skorzystały z promocji przed czasem jej zakończenia otrzymają darmową dostawę.