Ziarna i Pestki
Ziarna i pestki różnych warzyw i owoców stanowią ważną część diet. 

Ziarna i Pestki Jest 33 produktów.

Podkategorie

 • Pieprz
  Zasmakuj w każdym z rodzajów pieprzów z naszej oferty. Jeśli nie znalazłeś tutaj swojej ulubionej przyprawy napisz do nas, sprowadzimy ją dla Ciebie. Życzymy udanych zakupów.

 • Kminek

  Kminek może zachować swój  smak i zapach na  długie miesiące, szczelnie przechowywany w zamkniętych pojemnikach z dala od światła. Zaleca się, aby dodać nasiona pod koniec gotowania, gdyż podczas długiego gotowania robi się gorzki smak. Ma istotne znaczenie w kuchni Niemieckiej, Austrii, Europie Wschodniej i Skandynawii. 

  Stosowany jest głównie do pieczonych  jabłek, wieprzowiny i kiełbas. Przyprawa nadaje się do tłustych potraw np tłusta wieprzowina, gęsina i kaczka.

 • Nasiona i Pestki
  Nasiona i pestki są świetną przekąską, jak również dodatkiem do ciast, a także wyrobów piekarniczych. Zawierają wiele niezbędnych składników mineralnych i witamin potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu (są źródłem błonnika, białka, wapnia, magnezu, żelaza, potasu, fosforu, a także cukrów prostych – dobrego źródła energii). Mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie i urodę – poprawiają wygląd skóry, wzmacniają włosy i paznokcie, a co najważniejsze dzięki nim możemy utrzymać smukłą sylwetkę i uniknąć oznak starzenia przez długi czas. Ich walory smakowe zadowolą każde podniebienie.
 • Błonnik Naturalny
  Błonnik witalny to naturalny suplement diety, który uzupełnia niedobory błonnika pochodzącego z pokarmów. Dzięki zawartości nieprzetworzonych łusek babki płesznik oraz nasion babki jajowatej pomoże uporać się z nadwagą, usprawni funkcjonowanie przewodu pokarmowego, a także ureguluje poziom cukru we krwi i zapobiegnie powstawaniu miażdżycy. Sprawdź prozdrowotne właściwości i zastosowanie błonnika witalnego.
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów